• Prenoto nje konsulte falas tani

    Jemi vetem nje klikim larg jush! Porosisni 1 ore konsulence falas
    Ekspertet tane do ju kontaktojne sa me pare!
    stdClass Object ( [slider_id] => 8 [image] => https://unnitech.net/img/1489218204629slider.jpg [insert_date] => 2017-03-10 00:00:00 [title_al] => Prenoto nje konsulte falas tani [title_en] => Request a Free Consultation [description_al] => Jemi vetem nje klikim larg jush! Porosisni 1 ore konsulence falas
    Ekspertet tane do ju kontaktojne sa me pare! [description_en] => We are just a click away from you! Order 1 hour free consultancy
    Our experts will contact you as soon as possible! [call_to_action_title_en] => Reserve consultancy [call_to_action_title_al] => Prenoto konsulence [call_to_action_path] => https://unnitech.net/pages/konsulence [title_color] => #ffffff [description_color] => #ffffff )

partneret tuaj teknologjik

Ju nuk jeni te vetem. Ne ju ndihmojme ne dixhitalizimin e biznesit tuaj. Tek ne do te gjeni partnerin tuaj teknologjik.

Konsulence

Ne jemi kompania e vetme ne Shqiperi e cila ofron konsulence falas per analizimin dhe permiresimin teknologjik te biznesit tuaj. Na kontaktoni dhe ekspertet tane do te vijne prane jush per t'ju keshilluar dhe propozuar zgjidhjen ideale per biznesin tuaj.

Konceptim

UnniTech ofron zgjidhje te personalizuara per biznesin tuaj. Stafi yne analizon ne detaje elementet e tregut nderkombetar, qe lidhen me fushen e biznesit tuaj dhe ju propozon zgjidhjen ideale per rastin tuaj. Propozimi eshte nje nderthurje e kerkesave te tregut nderkombetar, eksperiencave me te mira ne fushat specifike, kerkesave te klienteve dhe inovacioneve teknologjike.

Implementim

Tek ne, faza e implementimit vjen pas nje pune te palodhur nga stafi yne gjate fazes se Konsulences ne fillim, dhe me pas asaj te Konceptimit. Sepse per ne, te jemi partneret tuaj te teknologjise, shkon pertej implementimit te nje projekti. Gjate implementimit, ne nisim te sjellim ne jete zgjidhjen me te mire per ju.

mirembajtje

Ne ofrojme zgjidhje afatgjate per biznesin tuaj. Jemi prane jush ne cdo hap tuajin, per t'ju ofruar suportin e nevojshem teknologjik dhe per t'ju garantuar permiresim te vazhdueshem. Stafi yne eshte ne dispozicionin tuaj per mirembajtje te produktit, cdo dite nga e hena ne te premte, nga ora 08:00 - 17:00 ne planin bazik, ose na kontaktoni per te patur akses ne planin Premium.

Prenotoni konsulencen tuaj

Jemi vetem nje klikim larg jush! Porosisni 1 ore konsulence falas dhe ekspertet tane do ju kontaktojne sa me pare!

Merr nje preventiv

Po kerkoni zgjidhjen optimale per projektin tuaj?

Skuadra Jone

Jemi krenar per stafin tone. Te gjithe ndajme te njejtin pasion dhe entuziazem per realizimin e sherbimeve efektive dhe inovative qe permiresojne ne menyre te vazhdueshme bisnesin tuaj. Jemi prane jush per t'ju ofruar nje sherbim profesional dhe cilesor.

Genta Lecini

Senior Software Developer

Eralda Sollaku

Human Resources

Fatjona Koka

Quality Assurance

Kamber Sheshi

Software Developer

Endri Kurushi

Software Developer

Igli Grykshi

Software Developer

Behu pjese e skuadres

Aplikoni per t'u bere pjese e skuadres tone

Partneret dhe Klientet Tane

Partneret dhe klientet tane na percaktojne. Pa to ne nuk do ishim kush jemi.

Rregjistrohuni per buletinin periodik

Regjistrohuni per te marr te rejat me te fundit rreth nesh.